تبلیغات
اخبار شهر من تکاب " شیز نیوز "

اخبار شهر من تکاب " شیز نیوز "

ADS
نویسنده : دردمند سه شنبه 9 اسفند 1390, 01:33 ب.ظ
موسیقی انتخاباتپیشنهاد: بخوانید مطلب مفیدی را  که در تکاب آنلاین منتشر شده است. هر چند انتقادهایی بر آن وارد است.لینک

در یک حکومت و دولت اسلامی که تمامی قوانین و ارکان آن بر پایه اسلام و رهنمودهای ارزشمند این شریعت مقدس بنا شده است، جلوگیری از اشاعه فحشا و منکرات جزء اوجب واجبات برای تمام امت و علی الخصوص مسئولان و بزرگان آن است. مخصوصا اگر برای این کار ارگان و نهاد خاصی وظیفه داشته باشد.
در این تنور داغ انتخابات که اگر مواظب نباشی تمام حاصلت خواهد سوخت، استفاده از ابزاری که بتوانند با آن جوانها را به سوی کاندیدایی خاص جذب کنند، بسیار پر رونق و جزء ابتدایی ترین کارهاست.
حتی اگر این کار با قوانین و هنجارهای جامعه مغایر باشد.
در ادامه مطلب بخوانید ...


در این که فضای انتخاباتی کشور فضای شادی باشد اتفاق خجسته ای است.این که بتوان جوانان و دانشجویان را هرچه بیشترجذب ستادهای انتخاباتی نمود و از نیروی جوانی شان در جهات مثبت سیاسی بهره جست هم اتفاق مبارکی است.اما این جذب را به چه قیمتی باید متحمل شد؟امکان ندارد کسی یک ساعت وقت را صرف قدم زدن در خیابان انقلاب کند و با شنیدن صداهاو آواهای اکثرا گوش خراش و تعجب برانگیز!!! یاد اخراجی های 3و حربه های تبلیغاتی مطرح شده در آن نیفتد!

همه اینها را گفتیم تا به اتفاقی برسیم که این چند روزه در شهرمان در حال افتادن است. راه اندازی کارناوالهای تبلیغاتی کاندیداها که از هر خوردرویی که در حرکت است صدای موسیقی مشکل دار با شدت هرچه تمامتر در حال پخش شدن هست، تا ناهار و شامهای آنچنانی که به گفته شاهدان حریم مرد و زن را در هم نوردیده و همه با هم قاطی شده اند.

علت اینکه به فکرم خطور کرد که این مطالب را بنویسم صدای موسیقی خواننده زنی بود که از محل ستاد انتخاباتی یکی از نامزدهای این دوره در قسمت میانی خیابان انقلاب  در حال پخش شدن است.واقعا برایم جالب بود که خبر نداشتم پخش این نوع موسیقی که مغایر با همه قوانین و شریعت ماست بدون هیچ مانعی آزاد شده و به صدای بلند هوش از سر رهگذران به در می کند.

سوالی که از خودم پرسیدم این بود که آیا هیچ ارگان و مسئولی وظیفه تذکر دادن ندارد یا اینکه وظیفه خود را با چیز دیگری عوض کرده اند؟

نمی دانم آیا تا به حال گشتهای برادارن عزیز نیروی انتظامی از مقابل این ستاد نگذشته اند؟ و این صدای موسیقی را نشنیده اند؟
بگذریم از سوء استفاده عوامل ستاد و نامزد مربوطه که از عواطف و خلقیات پاک جوانان به هر طریقی که می خواهند سوء استفاده می کنند، ولی به نظرم در این بین نباید اجازه داد که این حرکت همه گیر و عادی گردد.آن وقت است که پخش موسیقی های آنچنانی در همه جا باب شده و دیگر حرمت خود را از دست خواهند داد.

نمی دانم چرا مسئولان محترم شهر که اگر پای سخنرانی و موعظه پیش بیاید ساعتها در نکوهش این نوع موسیقی و معایب و مضرات آن سخن خواهند گفت، هیچ تذکری به ستاد مربوطه نمی دهند؟ و ایشان به راحتی آب خوردن انواع موسیقی ها آن ور آبی را به سمع و نظر رهگذران می رساند.

اگر هیچ مسئولیتی در این قبال ندارند لطفا به صورت علنی اعلام کنند تا مردم تکلیفشان را بدانند و اگر هم مسئولیتی دارند، پس چرا این همه محافظه کاری؟

دسته بندی : اخبار شهر ,
برچسب ها : شیر خدا , شریعت مقدس , اشاعه فحشا , فضای انتخاباتی , ستادهای انتخاباتی , نیروی انتظامی ,» توهین؛ تاریخ تکاب را تحریف نمی کند! ( سه شنبه 21 آذر 1391 )
» وقتی پاهایم را از دست دادم به دستهایم نگاه کردم ( سه شنبه 6 تیر 1391 )
» استاد اباصلت صادقی درگذشت ( چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391 )
» مقصود تان از شرافت چه بود ؟!! ( یکشنبه 14 اسفند 1390 )
» بغضی که عاقبت ترکید ... ( شنبه 13 اسفند 1390 )
» شیر خدا و رستم دستانم آرزوست... ( سه شنبه 9 اسفند 1390 )
» موقعیت شناسی فرماندار ( پنجشنبه 20 بهمن 1390 )
» من می روم ولی تو بمان ( پنجشنبه 20 بهمن 1390 )
موضوعات

صفحات

لینکدونی

نویسندگان

» دردمند (8)

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


قصد نداشتم این وبلاگ رو راه اندازی کنم ولی آنقدر درد هست و آنقدر بی عدالتی می بینم که خواستم م ن هم قطره ناچیزی در کنار دریای بی کران دیگر دوستان وبلاگ نویس در اعتراض به این همه بی عدالتی باشم.شاید کسی صدای ما را بشنود.یاعلی
ایجاد کننده وبلاگ : دردمند